KURUMSAL

Hakkımızda

Turkuazkutu Türkiye’de faatliyet yürüten bir E-Ticaret sayfasıdır.

Turkuazkutu.com  tamamen bir Türk markasıdır. 2006 yılından itibarende Türkiye’de turkuazkutu.com  adresinde Sağlıklı yaşam ve beslenme ürünleri alanında faaliyet göstermektedir. Turkuazkutu.com  olarak amacımız müşterilerimizin kaliteli, doğal ve sağlıklı ürünlere uygun, hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşarak alış veriş yapmalarını sağlamaktır. www.turkuazkutu.com online mağaza ve e-ticaret, sektöründe kalite, güvenilirlik,hız ve yenilikçilik açısından üzerine düşenleri gerçekleştirmekte ve sektörün sağlıklı bir şekilde gelişmesi için gereken çalışmaların öncülüğünü üstlenmektedir.

Turkuazkutu.com 10 Seneden beri  HERBALIFE BAĞIMSIZ ÜYESİ olmuştur. Bünyesinde bulunan Herbalife Bağımsız Üyeleri ile Türkiye ve Dünya genelinde HERBALIFE Ürünleri satışı ve danışmanlığı yapmaktadır.

Hedefimiz Online alışveriş fikrini bir adım öteye taşımak ve sektöre yeni bir soluk getirmektir. Bunun için de hizmetlerimize her geçen gün yenileyerek devam ediyoruz. Profesyonel ve deneyimli personelimizle kaliteli hizmet anlayışı ile fark yaratmak için var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz.

Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür eder iyi alışverişler dileriz.

Scroll