Herbalife Ürünleri İle Hedefe Ulaşmak!!!

Herbalife Ürünleri İle Hedefe Ulaşmak!!!

Herbalife nutrition firması 1980 yılında Amerika da kurulmuş ve hisseleri New York borsasında işlem işlem gören dünyanın en büyük doğrudan satış şirketlerinden biridir. Herbalife nutrition firması kilo kontrolü, takviye edici gıdalar ve kişisel bakım ürünleri satışını dünya genelinde 90 'dan fazla ülkede çok geniş bir Bağımsız Üye ağı ile gerçekleştirmektedir. 

Şimdi konu başlığımızda da belirttiğimiz üzere Herbalife ürünleri ile hedeflerimize nasıl ulaşağımıza geçelim. Aslında burada yapılmaması gerekenleri herbalife ürünleri ile birleştirerek daha sağlıklı beslenip nasıl formda kalacağımıza bakacağız. Teknolojinin hızla gelişmesi internet ağının çok ciddi genişlemesi ile artık bütün bilgilere çok kısa sürede ulaşabilmekteyiz. Bu yazımızda herbalife ile kilo verirken yapılması ve yapılmaması gerekenleri yazacağız. 

1. Egzersiz sonrası dengeli, protein açısından zengin öğün yememek

Egzersiz çalışmalarına başladığımızda doğal  olarak iştah düzeyimiz artacaktır. Eğer bilinçsizce yapılan bir egzersiz söz konusu ise çoğu yüksek oranda basit karbonhidrat ve kalori içeren hazır gıdaların tüketimi artacaktır. Bu nedenle, egzersiz sonrası protein ağırlıklı öğün tercih edilmeli ve aç hissettiklerinde sağlıklı atıştırmalıklar tüketmek gerekir. Herbalife shake ve herbalife 24 serisi ürünleri sizin için faydalı vebesleyici öğün olmaktadır.

Herbalife ürünlerini ucuza ve kampanyalı almak için bizimle irtibata geçiniz. 

2. Öğün atlamak ya da yetersiz beslenmek

Öğün atlamak vücudun temel besin maddelerinden mahrum kalmasına neden olurve metabolizmanın yavaşlamasına sebebiyet verebilir. Bu durum  beslenme düzenini de zayıflatabilir.

Müşterilerimizin bol sebze , kompleks karbonhidrat ve hindi, tavuk ve balık gibi az yağlı protein içeren sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeni benimsemeleri önemlidir. Açlık krizi ya da açlıktan midenin kazınması öğün atlamaktan, herbalife shakelerin etiketteki tarife göre hazırlanmaması , yeterli protein alınmaması, lifli gıdaların yeterince tüketilmemesinden kaynaklanır. Herbalife ın lif içerikli herbalife shake'i, herbalife h24 formül1 sport, herbalife heartwell i bu ihtiyacınızı çok rahat karşılayabilirsiniz. Herbalife ürünlerinin ucuz bir çok yerde satıldığını görmüşsünüzdür. Turkuazkutu olarak bizimle irtibata gecerek hem ucuz ürün hem de danışmanlık alarak sağlıklı bir şekilde kilo verebilir ya da kilo alabilirsiniz. 

3. Düzenli olarak yeterli protein almamak

Yeterli protein alımı Herbalife Beslenme Programının püf noktalarından biridir. genelde Herbalife ın tavsiyesivücut ağırlığının her kilogramı için 1-2 gram proteindir. 

Protein her öğün tüketilmeli, sadece günde bir veya iki kez tüketilmemelidir. Beş küçük öğünden oluşan yemek planını takip ederek protein alımını dengeleyebilirsiniz. 

4. Yeterli miktarda sıvı almamak

Yeterli miktarda su içmek sağlık için hayati önemdedir.Sıvı alımınıa dikkat edilmezse içilen gazoz tarzı içecekler kalori alımına sebep olabilmektedir. İçeriğin miktarı değil türü de önemlidir.

 

Yazımızın içeriğinde belirttiğimiz gibi kilo vermek için ucuz herbalife arayışı bu sitede son bulmaktadır. Ucuz herbalife ürünlerini n 11 ya da hepsiburada gibi sitelerden almak yerine turkuazkutu.com dan alarak hem distribütörlere fayda hem de danışmalık alabilirsiniz. 

 

 

DİĞER BLOGLAR

YORUMLAR

    Henüz Yorum yazılmamış.İlk yorum bırakan sen ol..!

BİR YORUM YAZ

Scroll