Herbalife İle Temiz Bir Cilt

Herbalife İle Temiz Bir Cilt

Sağlıklı bir cildin en büyük sırrı onu temiz tutmaktır. Belki de en büyük güzellik günahlarından biri cildi  temizlemeden yatmaktır. Gözenekleriniz sırf bu yüzden tıkanabilir ve cildiniz nefes alamaz. Bu yüzden de gözenekleriniz genişlemiş , cildiniz mat ve cansız görünebilir. Üstelik bu durum sizi olduğunuzdan daha yaşlı gösterir.

Unutmayın, cildinizin de bizim gibi nefes almaya ihtiyacı vardır. Bu nedenle yatmadan önce bir kaç dakikanızı ayırın ve mutlaka cildinizi temizleyin.

Hafif bir makyaj yaptıysanız geleneksel ve hafif yüz temizleyicilerini kullanabilirsiniz. Ancak daha kalıcı ve ağır bir makyaj uyguladıysanız daha yoğun temizleme krem ve jellerini kullanabilirsiniz. Temizleme mendilleri ve pamuklarda özellikle zamanız ve yorgun olduğumuzda elimizin altında olmalı. Hiç temizlemeden yatmaktansa az da olsa temizlemek bile cildimiz için bir yatırımdır.

Makyaj temizliğindeki sır cildi iki defa temizlemektir. Böylece cilt hiçbir artık kalmadan tamamen temizlenmiş olur.

Yüzümüzün yanısıra yaptığımız göz makyajını da mutlaka temizlememiz gerekir. Bunun içinde özellikle hassas olan göz çevresine uygun temizleyicileri tercih etmelisiniz. Ağır göz makyajı uygularsanız yağ bazlı makyaj temizleyicileri kurtarıcınız olur. 

Tüm bu temizlikten sonra unutmamamız gereken en önemli unsur nemlendirmedir. Cildinizi mutlaka cilt tipinize uygun bir nemlendirici ile nemlendirin. 

Bu konuda Herbalife  Dışbeslenme ürünlerinden Herbalife Skin serisinin bütün ürünlerini düzgün kullanarak hem cildinizi temizlediğiniz gibi gözeneklerinizi de sıkılaştırabilirsiniz. Yaşlılık etkilerini minimize eder , cildinizi canlı ve sağlıklı bir görünüme kavuşturur. 

DİĞER BLOGLAR

YORUMLAR

    Henüz Yorum yazılmamış.İlk yorum bırakan sen ol..!

BİR YORUM YAZ

Scroll