HERBALİFE KULLANICI YORUMLARI

HERBALİFE KULLANICI YORUMLARI

Verda Pelim....Yaş 32

Zayıf insanlara nasıl özeniyordum... Her şeyi yiyip bir türlü kilo almayanlar. O zamanlar böyle düşünüyordum. Benim hikayem 2 sene önce başladı. Tam tamına 40 kilom gitti. ben bile yazarken şaşırıyorum. Korkunç zamanlardı. Tek sevdiğim yerim yüzümdü. Herkes bebek gibi olduğumu söylerlerdi. Gel gör ki; selülit ve yağdan oluşmuş bir vücut. Araştırırken herbalife ürünlerine takıldım. Bir sürü yerde vardı. İşte bir şekilde bu siteden herbalife ürününü aldım. 

Sorduğum iki şey destek ve fiyattı. Destek verdiklerini ama ciddi bir desteğin daha farklı olduğunu belirttiler. Nasıl yani oldum. Bana herbalife ürün fiyatlarının ucuz olduğunu tabii ki kullanım desteğini verdiklerini ama her gün destek olursa ürün fiyatlarının değiştiğini belirttiler. GErek yok diyerek ürünleri aldım ve başladım. Fakat benim sorunlarım ; kilo vermek isteyip verememek, kilo vermek isteyip açlığa dayanamamak, kilo vermek isteyip açlığa dayanamamak... 

Herbalife ürün açıklaması güzeldi ama sorun ne üründe ne de sitedeydi. Sorun benim motivasyonumdaydı. Siteden bu sefer destek istediğimi ne yapmam gerektiğini sordum. Ve başladık. Her zaman görüşemezsekte motivasyonunun ve karşıdan bir sesin ne kadar önemli olduğunu anladım. Bu süreçte hiç yalnız hissetmedim. Beni sudan çıkardılar her defesında. Ve sonuç... Artık çok bilinçliyim. Çok güzel bir fiziğim var. 

Hep sordum ben hep herbalife ürünlerini mi kullanacağım)? hayır ama neden olmasın demişlerdi. Evet şimdi shake im ilk yardım çantam. Anlatacak yazacak o kadar çok şey var ki... Ne diyeyim... Herbalife ürününü kim bulduysa teşekkürler. Teşekkürler turkuazkutu ve ekibi. 

 

Sanem Seylan...Yaş 25

Herbalife ürünlerini daha önce de kullanmış kilo vermiş ama gene kilo almış biriydim. O kadar yanlış kullanmıştım ki; yemek yemiyor sadece 1 öğün içiyordum. evlendim ve tabii hemen gerisin geri rahatlıktan aldım. zayıflamak için siteleri ve önerileri araştırırırken herbalife kullanıcı yorumlarında bu siteye denk geldim . Bütün yazıları okudum. Ve fiyatlarda çok ekonomik olduğu için bu siteden siparis verdim. Hepsiburada dan aldığım ürünleri iade ettim. Güzel olanı bana destek te verdiler. Ben bu siteden ve en önemlisi desteklerinden çok memnun oldum. 

 

 

Ayşe Ceylan....Yaş 28

Kuşadasın da herbalife işi yapan birini ararken internette şans eseri rastladım. Ve direk yazdım. Herbalife ürünleri hakkında bilgi aldım. Bana herbalife ürünleri için siteden sipariş vermem gerektiğini belirttiler. Aslında en önemlisi güven vermeleri oldu. Ben çok memnun kaldım. Herbalife ürünlerimle oldukça mutluyuz. Toplamda 1 ayda 6 kilo ama şu an 1,5 ayı bitirdim 2 beden inceldim. Durmak yok .Devam...

Merilyn Cankat...Yaş 42

Herbalife ürünlerini daha önce eşimin işi dolayısı ile Rusya da kullanmaya başladım. Daha sonrasında Amerika 'ya yerleştik.  Orada da devam ettim. Yaklaşık 2 sene ürünlere ara verdim. Eşimin işi seyahat gerektiren bir iş olduğu için Türkiye ye geldiğimiz bir dönemde tanıştığım danışmanımla bir program hazırladık.Devamlı kilo vermek ve akabinde almak beni yoruyordu. Yemeyi çok seviyoruz. Biliyorum dikkat etmiyordum. Ama herbalife ürünlerini yaşam şartlarıma göre ayarlamayı öğrendim. Her şey çok yolunda. Teşekkürler TURKUAZKUTU.

ucuz herbalife ürünleri ile herbalife dünyasına giriş yapmaya ne dersiniz?

CEDİ....YAŞ 28

Gerçek adımı yazmak istemedim. Zaten herbalife ürünlerimi de herbalife yazılı göndermemelerini istedim. Site güzel ve güvenilir. Gerçi telefonda bayanın sesini duymasaydım almayabilirdim. Sıcakkanlı,mesafeli ve güzel bir anlatım. Güzel bilgi verdiler. sonrasında sadece whatsapp tan yazıştım. Herbalife ürün siparişlerimi hala yazışarak veriyorum. Kredi kartı ile alım çok iyi. Ben arada nakit arada kartla alım yapıyorum. Güzel kilo verdim. Gerçi site yöneticileri incelmeniz diyorlar ama olsun ben gene de kiloma bakıyorum. Herbalife ürünlerini kullanmak hoşuma gidiyor.Kendimi oldukça sağlıklı ve canlı hissediyorum. Dansçı olmamdan dolayı enerjim iyi olmalı. Sevdim ben bu siteyi ve çalışanlarını.

ucuz herbalife ürünleri

KEVSER.......YAŞ 32

Herbalife ürünlerini kullanıp kullanmamakta kararsızken internette dolaşırken bu siteyi keşfettim. Whatsapp tan yazışarak ürün almaya karar verdim. Başlayalı 3 ay oldu. Hem güvenilir hem de itina ile takip ediyorlar. Şu an 3 beden inceldim. Toplamda bu 18 kiloya denk geliyor: Benim içinde incelmekti önemli olan. Teşekkürler. 

 

AYÇA  SETENAY.....YAŞ 41

Herbalife ürünlerine başlayalı 2 ay oldu. 2 ayda 15 kilo verdim. Ben hızlı kilo vermek istedim. Bana çok ciddi bir program verdiler. Protein vitamin hepsini hesapladılar. Ve kaslarım için  proteinin öneminden bahsettiler. Herbalife ürünlerini kullanmak zevkli ve kolay. Sindirim sorunum vardı. Kayboldu. Bunlar benim için çok önemli detaylar. Herkese tavsiye ederim. u

cuz herbalife 

DİĞER BLOGLAR

YORUMLAR

    Henüz Yorum yazılmamış.İlk yorum bırakan sen ol..!

BİR YORUM YAZ

Scroll