HERBALIFE DÜNYASI

HERBALIFE DÜNYASI

BAHAR DETOKSU İLE YENİ BİR BAŞLANGIÇ YAPIN

Hızlı şehir hayatı, kötü beslenme ,tükettiğimiz bazı yiyecek ve içecekler vücudumuzda atık madde olarak dışarı atılmayı bekleyen toksinlerin birikmesine sebep olur. Toksinlerin bir kısmı vücudumuz tarafından yok edilebilirken ,bir kısmı maalesef birikerek vücudumuzda olumsuz etkiler yaratmaya başlar. Bu fiziksel aktivitelere ilaveten ruh halimizinde olumsuz etkilenmesiyle çoğu zaman sebebini bir türlü çözemediğimiz baş ağrıları, uyku problemleri, sürekli yorgunluk, cilt sorunları, hazımsızlık, şişkinlik, kabızlık gibi problemler baş göstermeye başlar. Bu gibi dönemlerde yapılacak detoks, vücutta hücresel fonksiyonların devamı için hayati önem taşır ve doğru bir şekilde yapıldığında hem bedensel hem zihinsel olarak tazelenmemizi sağlar.

  • 7 ile 10 gün arasında bir program hazırlayın: yıllarca biriken toksinlerin kısa bir sürede yok edilmesi mümkün olmasa da düzenli aralıklarla ve doğru bir şekilde yapıldığında hem bedensel hemde mental olarak tazelenmek mümkün görünmektedir. Vücuttaki değişiklikleri görmek ve hissetmek için 7 İLA  10 GÜN MÜKEMMEL BİR DETOKSTUR. Detoks için herbalife herbal aloe içeceğini deneyebilirsiniz.
  • Alerjen yiyecek ve içeceklere ara verin
  • Yeşilliklere öncelik verin
  • Ara öğünlerinizi sağlıklı atıştırmalıklarla zenginleştirin
  • Sıvı tüketimini arttırın: Günlük almanız gereken sıvının büyük kısmı su olarak , özellikle detoks döneminde bir miktar da arttırarak alınmalıdır. Klasik olarak ortalama 70 kg ağırlığında ve yaklaşık 1.70 boyunda ,genel sağlık durumu iyi olan bir birey, detoks boyunca günlük ortalama 12 ila 14 bardak su tüketmelidir. Bu da yaklaşık 3-3,5 lt su demektir. Detoks günlerinde idrarınızın rengini takip etmenizde fayda var, idrarınız su gibi şeffaf ya da hafif sarı renkte olmalı. Herbalife bitkisel çaylar ve herbalife herbal aloe detoks içecekleri sıvı tüketiminize çok faydalı olacaktır. 
  • Hareket edin
  • Stresten uzak durun
  •  

DİĞER BLOGLAR

YORUMLAR

    Henüz Yorum yazılmamış.İlk yorum bırakan sen ol..!

BİR YORUM YAZ

Scroll