Cildinizi Yaza Hazırlayın!

Cildinizi Yaza Hazırlayın!

Güzel bir cilt bakımdan gelir. Güzel bir cilt için önce içerden beslenmemize dikkat etmeli sonrasında da dış etkenlere karşı cildimizi korumamız şart. Peki nasıl yapacağız?

Herbalife iç beslenme ürünlerini farklı şekillerde kullanabileceğimizi biliyoruz. Herbalife shake kilo vermenin dışında, kilo almakiçin , sporcu beslenmesi için ve en önemlisi beslenmek için kullanırız. Artık Sağlık Bakanlığının da onayı ile televizyon reklamlarında herbalife ürünlerini görmekteyiz ve görmeye devam edeceğiz. 

Herbalife shake içerisinde bulunan ;vitamin, mineral ve proteinler, hayatımızı sürdürmemiz için gerekli besinleri vücudumuza verirken aslında cildimizin sağlıklı görünmesini sağlar. Sağlıkla içten beslenen vücut bize parlak bir cilt olarak cevabını verir. Haydi aşağıda güzel bir cilt için faydalı ipuçları:

 

Sağlıklı bir diyet eşittir sağlıklı bir cilt

Sağlıklı bir cilde ve saçlara sahip olmak için vitamin ve besleyici maddelerle dolu bir diyete sahip olmak önemlidir. 

ihtiyacınız olan vitamin ve mineralleri almanın muhteşem bir yolu olarak her sabah bir formül 1 shake için.

Yüzünüzden ayağınıza kadar güneş kremi sürün

Güneşe maruz kalmayı en aza indirmek ve ve güneş kremi kullanmak güneş ışınlarının ciddi direk geldiği zamanlarda çok önemlidir. Herbalife firmasının spf korumalı ürünlerini kullanmanız çok önemlidir. 

Sigara İçmeyin

Sigaranın, cilt dahil olmak üzere tüm vücudunuza yaptığı tahribat anlatmakla bitmez. Cildi ihtiyacı olan oksijenden ayrı tutarak ciltte ince çizgiler ve kırışıklıkların görünmesine neden olur.

Fazla kafein ve alkolden kaçınmaya çalışın

Hem kafein hem alkol cildin nemini kaybetmesine neden olur. Herbalife skin serisi ile nem kaybı etkilerini azaltmaya yardımcı olabilirsiniz.

Güzellik uykunuzu kaçırmayın

Bu uykuya " güzellik uykusu" dememizin bir sebebi var. Çünkü sekiz saatlık uyku gerçekten fark yaratır. İyi bir gece uykusu, özellikle yorgun gözlerin görünümünü yenilemeye ve canlandırmaya yardımcı olacaktır.

Sabahları göz altı çevresinde oluşan torbaları azaltmaya yardımcı olması için herbalife skin serisi göz kremi ve göz jelini kullanabilirsiniz.

Herşey yüzden ibaret değil

Sadece yüzümüzü değil vücudumuzdaki ellerimiz, ayaklarımız ve tırnaklarımızın da bakımı önemli. Dirsek ve dizlerimizi de unutmayalım. 

Herbal Aloe ürünleri ile tüm vücudumuzu nemlendirip canlandırabiliriz. 

 

 

 

 

DİĞER BLOGLAR

YORUMLAR

    Henüz Yorum yazılmamış.İlk yorum bırakan sen ol..!

BİR YORUM YAZ

Scroll